Японські підгузки MIMZI

Японські підгузки MIMZI: дбайливіша тільки мама!

Навіть якщо ви і ваше маля задоволені підгузками, якими зараз користуєтеся, знайте, може бути ще краще!

 • Преміум якість

  Спробуй MIMZI - відчуй різницю!

 • Безпека

  Абсолютний захист та абсолютний комфорт малюка. Безпека складу регулюється на законодавчому рівні Японії

 • Суперабсорбент SUMITOMO найвищого рівня

  Основа поглинаючого шару підгузків та підгузників–трусиків MIMZI

 • Виробництво

  При виготовленні підгузків MIMZI використовуються найсучасніші технології, що дозволяють створювати ідеально якісну продукцію

Переваги підгузків MIMZI Premium

Навіть якщо ви і ваше маля задоволені підгузками якими зараз користуєтеся, знайте, може бути ще краще!
 • Легкий але поглинає!

  Підгузок MIMZI від Alike самий легкий та м'який, про який дбайлива мама могла колись тільки мріяти для своєї дитини. Носіння MIMZI – це як поїздка на хмарах – він розроблений так, щоб бути таким легким та м'яким, щоб забезпечити немовлятам максимальне почуття легкості та мобільності

 • Безпечні та надійні

  Нова супер дихаюча гіпоалергенна система, звільняє ніжну шкіру вашого малюка від вологи, висипу, роздратувань та алергій! Ультрам'яка поверхня, що стосується дитини, має м'який дотик як до шовку, який запобігає подразненню та почервонінню чутливої ніжної шкіри малюка. Ультрам'який верхній лист, такий м'який, як дотик хмари, надихає дитину спати всю ніч. Пухнасте м'яке розтягнення навколо талії підійде навіть найактивнішим дітям. Він такий м'який для того, щоб забезпечити дитині найлегше відчуття навколо талії.

 • Ультратонкий та м'який

  Ультратонка конструкція товщиною всього 1,8 мм, в 1/3 рази тонша від традиційних підгузків. MIMZI розроблений так, щоб відповідати навіть найактивнішим дітям. Його надлегке почуття дозволяє вашій дитині вільно та активно рухатися.

 • Суперпоглинаюча здатність

  Нове вдосконалене Т-ядро з ADL, дозволяє бути підгузнику ще швидше більш сухим, зручнішим і менш осмотичним. Абсорбуюча прокладка MIMZI використовує японський SAP (Super Absorbent Polymer). Відомо, що протягом багатьох років SAP японської компанії SUMITOMO поглинала та утримувала до 1000 разів більше за свою вагу у воді. Alike використовує лише акредитовану Японією SAP, що забезпечує гарне вологе поглинання своїми підгузками.

 • Індикатор вологості

  Ви ніколи не забудете поміняти підгузок з індикатором вологості, який нагадуватиме мамам, щоб змінити підгузок вчасно після зміни кольору.

 • Не набухає і не вібрує

  Нова удосконалийніша структура догляду поглинає більшу кількість рідини, забезпечуючи її рівномірне поглинання абсорбуючим шаром, утримуючи її всередині переходячи в абсорбцію. Несприятлива громіздкість і витік також запобігають тому, що шар SAP знаходиться між шарами розподілу, при яких полімери дотримуються з обох боків. Серцевина поглинання виготовлена з нетканого матеріалу з SAP вищого рівня. Він м'якший і абсорбуючий. Абсолютно не набухає, не провисає, не створює грудок і не розповзається незалежно від того, наскільки неспокійні ваші діти, створюючи абсолютний комфорт вашому малюкові.

 • Повітропроникність

  Підгузок MIMZI використовує повітропроникний тканинний задній лист, який дозволяє повітрю проходити і випаровувати вологу, щоб тримати дитину в сухому стані. Він також використовує повітропроникний верхній лист від талії до манжети, щоб забезпечити сухість з усіх боків. Унікальна м'яка неткана тканина з десятками тисяч крихітних пір дозволяє дитячим суглобам бути сухими і комфортними весь час.

Купити японські підгузки

Магазин японських підгузків

Як підібрати якісні підгузки? Народження дитини є одним із найяскравіших моментів у житті батьків. У той же час перед ними постає дуже складне і відповідальне завдання, яке полягає у забезпеченні безпеки, тепла та затишку для крихти. Сьогодні виробники різного приладдя для дітей випускають якісні підгузки, завдяки яким догляд за малюком значно полегшується. Питання щодо того, як вибрати підгузки і залишитися задоволеним, завжди актуальне. Спробуємо відповісти на нього у цій статті.

Якісні підгузки

З чого виготовлені підгузки? Мами витрачають чимало часу для того, щоб вибрати підгузки, які краще. Тому почати слід з вивчення їхньої будови. Виріб зазвичай включає не менше трьох шарів. Завдання внутрішнього прошарку полягає в тому, щоб пропустити рідину, залишаючись сухою. Ніжна шкіра малюка дуже легко дратується при дії сечовини, тому їй потрібно залишатись сухою. До того ж наявність рідини може спричинити переохолодження, що особливо небезпечно для малюка.

Виділення, отримані у процесі життєдіяльності невеликого організму, зберігаються у середньому шарі. Він створюється з використанням матеріалів, здатних зберегти рідину, яка не повинна просочуватися назовні. Тому при контакті з водою утворюється спеціальний гель, який сковує рідину до моменту перевдягання. Для створення зовнішнього шару використовуються матеріали, які унеможливлюють намокання одягу дитини.

Найкращі підгузки для новонароджених

Як вибрати підгузки для дитини? Найкращі підгузки для новонароджених представлені у нашому каталозі, де ви знайдете продукцію від провідних японських брендів. Вся продукція проходить перевірку на відповідність японським та українським стандартам. Найкращі підгузки для дітей стануть запорукою зручності малюка та спокою його батьків.

Для виробів із бюджетної категорії застосовується наповнювач як целюлози. Цей матеріал здатний накопичувати велику кількість води, але утримувати її довго стає проблемою. Тому дешеві підгузки можуть підтікати, якщо зробити заміну несвоєчасно. Варто вибрати найкращі підгузки для новонароджених, які не стикаються із цією проблемою. При їх створенні використовують інноваційні технології та волокна. Які підгузки краще? Для відповіді це питання необхідно ретельно проаналізувати пропозиції провідних виробників, враховуючи потреби малюка.

Магазин японських підгузків рекомендує продукцію від брендів, які відповідально ставляться до своїх обов'язків. У цьому випадку підгузок залишиться сухим, а дитину оточуватиме затишок. Ніщо не стискатиме шкіру і заважатиме його руху. Кращі японські підгузки обов'язково отримують просту та надійну систему кріплення, щоб ппідгузок було легко вдягнути та зняти. Крім еластичних бічних елементів і паска, традиційно використовуються липучки стрейч, які демонструють хорошу міцність навіть за тривалої експлуатації.

Для добротного підгузника використовується наповнювач як поліакрилату. Цей полімер відрізняється чудовими абсорбуючими здібностями, тому підгузокк зможе ввібрати значну кількість води. Зовнішній шар забезпечує дихання шкіри та зберігає виділення всередині середнього шару.

Які підгузки найкращі

Як правильно вибрати підгузник? Які підгузки найкращі? Це питання задають мами, які хочуть оточити дитину теплом та турботою. Підгузки знадобляться малюкам практично від народження і до дворічного віку. Існує кілька розмірів від 0 до 7, серед яких потрібно знайти оптимальний.

Упаковка з підгузками обов'язково містить інформацію про вагу малюка. Які найкращі підгузки для новонароджених? Знаючи масу своєї дитини, ви зможете знайти відповідний варіант. Водночас слід враховувати зростання. Якщо дитина худенька, але висока, то їй краще вибрати ппідгузок трохи менше рекомендованої ваги. Хороші підгузки для немовлят обов'язково мають невеликий зазор, щоб малюкові було легко дихати. Якщо підгузки виявилися великими для малюка, то трусики не прилягатимуть до ніжок, що може спричинити протікання.

Які підгузки найкращі для новонароджених? Щоб відповісти на це питання, слід пам'ятати про деякі корисні рекомендації:

 • при першій покупці варто вибрати два суміжні розміри та перевірити, який на фігурі малюка сидить краще;
 • якщо у дитини частий стілець, то йому краще придбати найкращі підгузки, які містять найдорожчий та якісний абсорбент;
 • активній дитині не обійтися без памперсів з еластичними бічними елементами та додатковими липучками.

Під час поглинання рідини наповнювач розподіляється рівномірно, а чи не збирається комкообразно. А якщо ні, то варто вибрати найкращі підгузки, рейтинг яких перед вами.

Наша компанія має багаторічний досвід, що дозволяє забезпечити кожного клієнта продукцією чудової якості. Ми не співпрацюємо з посередниками, завдяки чому ціни на підгузки залишаються привабливими. У нас ви зможете замовити добрі підгузки для новонароджених у необхідному обсязі. Компанія забезпечить оперативну доставку замовлення та запропонує додаткові консультації фахівців.